Bizi Tanıyın

Şubat 2014 itibariyle yeni yerimizde hizmetinizdeyiz…

Bir eğitim ve aynı zamanda çocukların sosyalleşebilecekleri bir eğlence kulübü olarak planlanan İstanbul Kids Club, 2011 yılında faaliyetine başlamıştır.

2 ila 10 yaş arasındaki çocuklarımız, maksimum 10 kişilik sınıflarda  tam gün ve yarım gün seçenekleri ile eğitim görmektedir.

Okulumuzda sadece anadili İngilizce olan, alanında tecrübeli öğretmenlerimiz bulunmatadır. Kanada’da yer alan eğitim sistemini İstanbul Kids Club’ta uygulayan öğretmenlerimiz, çocuklarda yabancı bir dil karşısında  özgüven duygusunu aşılamayı amaç edinmiştir.

“Yabancı bir dil öğrenmek için yaş ne kadar küçük olursa, öğrenmek de o kadar kolay olur.” düşüncesinden yola çıkarak  çocuklara İngilizceyi çeşitli oyunlar eşliğinde, beş duyu organına seslenerek  eğlenceli bir şekilde öğretiyoruz.

İngilizcenin yanı sıra çocuklarımıza, sosyal ve fiziksel   alanda kendilerini geliştirebilecekleri müzik, dans, jimnastik, satranç, drama ve mini yoga gibi çeşitli aktiviteler sunuyoruz.

Çocuklara yabancı bir dil öğretmek çok önemli fakat onların istediği bir ortamda öğretmek çok daha önemli olduğunu bilen İstanbul Kids Club, hergün 2 ve 10 yaş arasındaki çocukların  seviyelerine  göre fiziksel ve zeka gelişimine katkıda bulunan birbirinden farklı aktiviteler uygulayarak eğlence ile onlara ikinci bir anadil kazandırmış oluyor.

Çocuklarımızı her konuda olduğu gibi yabancı dil eğitiminde de yarınlara hazır hale getirebilmek için hepinizi kulübümüze bekliyoruz.