Hizmetlerimiz

Çocuklarımız tek bir çatı altında her türlü sosyal imkanlardan yararlanabileceği, uluslararası standartlarda tasarlanmış tesislerde ingilizceyi eğlenerek öğrenecekler.

Programımızda yer alan yabancı öğretmenlerle eğlenceli ingilizce , branş öğretmenlerimizle müzik, satranç, ve sanat çalışmalarımızın yanısıra yeni yerimizde sayısız aktivitelerle programımız zenginleştirildi.

Artık çocuklarımız, bedensel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak akıl oyunları ikinci yabancı dil,yüzme, basketbol, tenis, jimnastik gibi eğlenceli aktivitelerden de yararlanabilecekler.

Kreş Programımız

Kanada’daki okul öncesi eğitim sisteminin uygulandığı bu kulüpte çocuklar 2 yaştan itibaren anadili ingilizce olan öğretmenler ile  5 duyu organına seslenerek  ingilizceyi eğlenerek öğreniyorlar.

Tek amacımız ; küçük yaştan itibaren ikinci anadilini kazandırmak olan kulübümüzde 2 yaştan itibaren çocuklarımızı, Amerikalı ve İngiliz olan öğretmenlerimiz ile birlikte tüm gün İngilizce olan programımız  ile tanıştırıyoruz.

0-24 ay Baby Sensory – Baby Yoga- Baby Music  programları  ile bebeğinizi hem  İngilizce ile tanıştırıyoruz hemde spor ve müzik ile gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz.

24- 36 ay English For Kids  Play Group ; çocuklar erken yaşta oyunlarla eğlenerek İngilizce ile tanışıyorlar..

3- 5 yaş English For Kids  programımız ile Yabancı öğretmenlerimiz ile çocuklar bu kulüpten İngilizce konuşarak mezun oluyorlar..

Doğum günü ve özel gün kutlamaları : Birbirinden ilginç temalar,  kostümlerle,  kaliteli mekânımızda hem küçüklere hem büyüklere için eğlenceli ve keyifli seçenekler sunuyoruz..

Yaz ve sömestre zamanında çocuklarınızın dolu dolu spor yapmasını eğlenerek öğrenmesini ister misiniz? O zaman tüm bu detaylar için sizi kulübümüze bekliyoruz.

 

TÜRKİYE’DE BİR İLK !

Artık çalışan ebeveynler akşam geç vakitte, hafta sonunda çocukarını nereye bırakacaklarını düşünmeyecekler.  Haftanın 7 günü sabah 9.00 dan  akşam 22.00’ye kadar açık olan çocuk kulübümüzde çocuklar evde tek başına bakıcı ile vakit geçirmek yerine birbirinden güzel aktivitelerin yapıldığı kulübümüzde eğlenceye doyamayacaklar..

Bayram2014 (10)