Yorumlarınız

Hekim olarak malesef uzun mesai saatlerinde  çalışmak zorunda olduğum için kızımla yeterli vakit geçirememiş olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Tüm gün tek başına bir bakıcı ile bırakmanın hiçbir faydası olmadığını düşündüğüm için yuva arayışlarına başladığım sırada arkadaşım İKC ‘tan bahsetti. öncelikle haftanın 7 günü akşam saat 22.00’ ye kadar açık olması benim için muteşemdi. Aynı kulübün içinde Amerikalı hocalarla hem İngilizce öğrenmesi, uzman hocalarla yüzme ve jimnastik sporlarını yapması benim için bir nevi bonus oldu 🙂 Kızım Çınar’ı bazı akşamlar 8.00 ‘de aldığım zamanlarda öğretmenleri akşam yemeğini dahi yedirerek ilgilenmesi benim içimi ekstra rahatlatıyor.

Tüm İstanbul Kids Club ekibine teşekkürlerimi sunarım, İyi ki varsınız …

Sn. Gökçe Sönmez - Çınar'ın Annesi

Eşimin işi dolayısı ile yurt dışına yerleşme durumumuz söz konusu olunca hemen oğlum Ozan için İngilizce eğitim veren bir yer aradım. Diğer okullardan farklı bir yaklaşım sergileyen İstanbul Kids Club, bir ticaret anlayışından daha çok öncelikle çocukların mutluluğunu düşündüğünü ortaya koyuyor. Çocukar sanki ev ortamındaymış gibi sıcak samimi işini seven insanlarla bir arada dolu dolu vakit geçirirken aynı zamanda sanki yurtdışındaymış gibi farkında olmadan tüm gün İngilizcenin içinde oluyorlar. Birkaç ay sonra yerleşeceğimiz evi seçmek için gittiğimiz Los Angelas’ta Ozan orda sorulan sorulara İngilizce cevap verdiğini görünce İstanbul Kids Club’a göndermekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlamış oldum.

İstanbul Kids Club ailesine sonsuz teşekkürler…

Sn. Esra Bayraktaroğlu - Ozan'ın Annesi

Geçen sene bu zamanlar Kaan’ı aşı olması için doktorumuz Zermine Hanım’a götürdük. Zermine hanım , Kaan’ın gelişimine de baktı ve “bu çocuk çok zeki, sosyal, hareketli ama çok da inatçı.3 yaşında ama daha fazla evde tutamazsınız” dedi. Ve bize İstanbul Kids Club adlı butik bir okul önerdi. Zaten ben de 3 senedir 24 saat çocukla birlikte olduğumdan artık okul olayına ihtiyacım vardı, çocuğa yetemiyordum.

Okula görüşmeye gittiğimizde cıvıl cıvıl güleryüzlü bir öğretmen bizi karşıladı. Meğer kendisi okulun sahibi Sibel Hanımmış.Çocuklar da içeride yabancı bir öğretmen eşliğinde kek yapıyorlardı. Hiç de ticari maksatla bu işi yapmadıkları, tamamen çocukları sevdikleri daha kapıdan girer girmez anlaşılıyordu. İlk başta sahil yolunda küçük butik bir okuldu. Kaan o anda ortama daldı; hatta beni unuttu bile. Hani normalde çocuklar ağlar ya- valla ben daha çok etkilendim 😉

Birkaç ay sonra o küçük butik okul büyüdü ve artık Batı Ataşehir Ağaoğlu My World bünyesine katıldı…Hem faaliyetler açısından hem güvenlik açısından çok daha güzelleşti. Minnoşlar haftada 2 kere kapalı havuzda yüzme dersi görüyor, satranç, drama, squash, ritim ve dans dersleri, haftada bir sinema günü, doğumgünü partileri, konseptli kıyafet partileri ,özgür takılabilecekleri çok geniş bir alan… veeeeee bütün bunları Amerikalı öğretmenler eşliğinde hem eğlenerek hem de öğrenerek yapıyorlar. Sibel hanım gözlerini bir an olsun çocuklardan ayırmıyorlar.

Ben , çocuğumun daha 3-4 yaşında okul baskısını yaşamasını istemediğimden gayet huzurla bu okula gönderiyorum. Kaan da akşam eve geldiğinde “bugün çok eğlendim” dediği zaman doğru adreste olduğumdan bir kez daha emin oluyorum.
Sibel hanım  ile bir tanışmanızı ve o pozitif enerjiyi bizzat kendiniz almanızı tavsiye ederim. Hem çocuğunuz , hem kendiniz için…

Sevgiler


Neslihan Pandül - Kaan'ın Annesi

Sizin düşünceleriniz, görüşleriniz ve önerileriniz bizim için çok önemli…

Istanbul Kids Club Ailesi